Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVIII Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е», 10 – 12 листопада 2020 р., Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Незабаром – 135!

Категорія: Новини Опубліковано: Четвер, 03 вересня 2015 Автор: НТСЕУ

Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнєУ 2015 році Науково-технічній спілці енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) виповнюється 135 років. Відзначення славного ювілею Товариства відбудеться у рамках ХІІІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» 22-24 вересня п. р., а також під час проведення науково-технічних заходів протягом року та Дня енергетика – це шана енергетикам усіх поколінь, які брали участь у створенні могутнього енергетичного комплексу нашої країни.

ХІІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» відбудеться 22-24 вересня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.

Запрошуємо до участі у ювілейних заходах.

Будемо вдячні за надані до 11 вересня пропозиції щодо відзначення видатних вчених і фахівців, державних і громадських діячів за вклад у розвиток енергетики і з нагоди 135-річчя НТСЕУ галузевими і громадськими нагородами.