Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Борису Стогнію – 80

Категорія: Новини Опубліковано: П'ятниця, 18 березня 2016 Автор: НТСЕУ
Борис Сергійович Стогній

Вельмишановний
Борисе Сергійовичу!

Від імені наукової та інженерної громадськості та від себе особисто дозвольте щиро привітати Вас із ювілеєм і побажати міцного здоров’я і родинного щастя.

Ми знаємо Вас як фундатора наукових шкіл в електроенергетиці, під Вашим керівництвом наприкінці 60-х років започатковано масштабні дослідження у галузі первинних вимірювальних перетворювачів струму і напруги, за результатами яких Вами створено теорію нового класу високовольтних перетворювачів.

Вами створено творчу наукову школу послідовників і наслідувачів, які, переймаючи Ваш досвід, зможуть гідно продовжити розпочату Вами справу.

Дякуємо Вам, видатному вченому, відомому державному і громадському діячу, за внесок у діяльність нашої Спілки, якій Ви присвятили багато років на посаді віце-президента.

Тож зичимо Вам, шановний Борисе Сергійовичу миру, добра, благополуччя, творчої наснаги та успіхів у Ваших справах.

Нехай завжди Вам будуть надійною опорою рідні та близькі, вірні друзі і колеги, хай усе добре, що подароване долею за цей період, з роками множиться і приносить радість і благополуччя Вам і Вашій родині.

З найкращими побажаннями

Олександр Дупак,
голова Виконкому НТСЕУ

Борис Сергійович Стогній