Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2019 рік

Із світлим святом Воскресіння Христового!

Категорія: Новини Опубліковано: Неділя, 01 травня 2016 Автор: Міненерговугілля
Із світлим святом Воскресіння Христового!

Дорогі друзі!
Шановні працівники галузі!

Щиро вітаю із світлим святом Воскресіння Христового!

Великдень, який приходить до нас у розквіт весни, є символом беззаперечної перемоги добра над злом. Віра в справедливість, людяність є опорою для нас у непростій боротьбі, яка не вщухає і на лінії зіткнення, і в інформаційному полі, і в душах людей. Не втомлююсь повторювати, що несправедливість породжує ненависть, а ненависть породжує злість. Тому переконаний, що творення добра є смислом людського буття.

Проте ми проходимо свій хресний шлях очищення у прагненні до свободи і демократії, у непереборному бажанні жити за християнськими законами добра і справедливості. Наша неповторна українська писанка свідчить про миролюбність та світлі помисли українців і є втіленням сонця, всепереможної любові і безперервності життя.

Щиро бажаю всім українцям добра та омріяного миру. Згадаймо молитвою та добрим словом усіх, хто пішов у вічність заради щастя і волі України.

Без сумніву, ми гідно витримаємо всі випробування, зміцнивши наш дух і віру в добро, та збудуємо щасливу й заможну країну.

З нагоди світлого свята зичу всім тепла і родинної злагоди.

Нехай Великдень дарує щастя і здоров’я, додає сили і наснаги для нових добрих справ.

З повагою

Міністр Ігор Насалик