Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Володимиру Красноруцькому виповнюється – 80

Категорія: Новини Опубліковано: Вівторок, 06 вересня 2016 Автор: НТСЕУ
Красноруцький Володимир Семенович

Шановний
Володимире Семеновичу!

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України щиро вітає Вас з ювілейним Днем народження!

Від імені наукової та інженерної громадськості та від себе особисто дозвольте щиро привітати Вас із ювілеєм і побажати міцного здоров’я і родинного щастя.

Ми знаємо Вас як відомого фізика-експериментатора в галузі реакторного матеріалознавства і створення нових елементів ядерного палива.

Вами створено творчу наукову школу послідовників і наслідувачів, які, переймаючи Ваш досвід, зможуть гідно продовжити розпочату Вами справу.

Дякуємо за самовіддане, професійне служіння енергетиці і рідній країні, дякуємо Вам за багаторічну співпрацю з Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України. Цього світлого дня зичимо Вам здоров’я, добра, родинного щастя, зажаданості у всіх сферах життя, любові рідних і близьких, розуміння та поваги друзів і однодумців.

Нехай завжди Вам будуть надійною опорою рідні та близькі, вірні друзі і колеги, хай усе добре, що подароване долею за цей період, з роками множиться і приносить радість і благополуччя Вам і Вашій родині.

З найкращими побажаннями
віце-президенти НТСЕУ О.Кириленко, О.Дупак, Є.Письменний