Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

Cigre UkraineДРУГА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ SEERC 2018: ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ відбудеться в Києві 12-13 червня 2018 року

plan2018Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2018 рік

Григорію Муляру – 60!

Категорія: Новини Опубліковано: Субота, 08 липня 2017 Автор: Олександр Дупак
Григорій Миколайович Муляр

Вітаємо Григорія Миколайовича з 60-річним Ювілеєм і зичимо міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонечно від людської вдячності.

Виконком, Центральне правління НТСЕУ

Григорій Миколайович Муляр з квітня 2015 року – президент Українського ядерного товариства. Ця громадська організацію сприяє вирішенню багатьох наукових, виробничих і соціальних проблем ядерної енергетики України, Незважаючи на важке становище в економіці, організація продовжує стабільно розвиватися. Щорічно членами спільноти стають десятки фахівців і студентів. Зараз Українське ядерне товариство включає в себе секцію ветеранів та молодіжну секцію. Протягом усіх років існування товариства, під егідою організації проводиться велика кількість заходів.

muliar gram