Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXIX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е», 19 – 21 жовтня 2021 р., Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Готуємося до 2019

Категорія: Новини Опубліковано: Четвер, 20 грудня 2018 Автор: НТСЕУ
НТСЕУ

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) на виконання Плану науково-технічних заходів в галузі енергетики на 2018 рік за підтримки Міненерговугілля України, а також багаторічних партнерів Спілки підготувала і провела ряд заходів, метою яких був обмін інформацією, пошук шляхів вирішення науково-технічних і економічних проблем, впровадження сучасних досягнень науки і техніки в енергогенеруючих та енергопостачальних компаніях, використання зарубіжного досвіду та інше.

Фахівці галузі, представники наукових та учбових закладів беруть участь в цих заходах. Їх досвід, бажання поділитись ним з колегами завжди знаходять підтримку Спілки.

За участю НТСЕУ традиційно готується до випуску План міжнародних і загальноукраїнських заходів в галузі енергетики на 2019 рік.

Чекаємо до 20 січня наступного року пропозицій до зведеного Плану науково-технічних заходів у галузі енергетики на 2019 рік.