Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXIX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е», 19 – 21 жовтня 2021 р., Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Звернення Виконкому НТСЕУ

Категорія: Новини Опубліковано: Вівторок, 31 березня 2020 Автор: НТСЕУ
НТСЕУ

Вченим, інженерам, фахівцям-енергетикам!
Власникам, менеджерам і керівникам енергетичних компаній, підприємств і організацій, міжнародних і вітчизняних (інвестиційних, добродійних) фондів

Шановні колеги!

Попередні покоління енергетиків звели 140 років тому Храм єднання науки та інженерної техніки, заклали в його основу дух відповідального, професійного відношення до вирішення проблем розвитку енергетики, дух енергетичного братерства.

Ім’я цього творчого об’єднання з роками мінялося. І зараз правонаступником його в Україні є Громадська організація «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України», визнаної як в нашій країні, так і за кордоном.

Закликаємо Вас у міру своїх можливостей зберегти під час нинішніх історичних змін згаданий Храм творчого єднання енергетиків – вчених, інженерів, економістів, взяти безпосередню участь в діяльності нашої Спілки на благо енергетики  і держави, увійти до складу нашого громадського об’єднання енергетиків та підтримати організаційно і фінансово  діяльність нашого Товариства.

Виконком ГО «Науково-технічна спілка
енергетиків та електротехніків України»
З.Буцьо, О.Дупак, О.Кириленко,
Ю.Куцан, В.Лучніков, Є.Письменний, 
С.Поташник, В.Семенюк, О.Шеберстов