Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж»

Категорія: Спецпроекти Опубліковано: Середа, 15 травня 2024 Автор: НТСЕУ
Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж»


Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж», яка відбуватиметься 25-27 червня 2024 р. у готелі «Супутник», м. Львів.

 Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 № 908-р схвалено «Концепцію впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року», метою якої є визначення напрямів і завдань, а також забезпечення координації дій з впровадження «розумних мереж» з урахуванням наявних та запланованих програм розвитку та заходів з модернізації енергетичного сектору.

ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України», Львівська Регіональна НТСЕ України (упорядник) за пропозицією членів спілки, фахівців енергетичної галузі, наукових та навчальних закладів має на меті провести науково-практичну конференцію «Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж», 25-27 червня 2024 р. у готелі «Супутник», м. Львів. Захід проводиться за підтримки Міненерго України, ГС «СІГРЕ-Україна», ПрАТ «НЕК «Укренерго», ТОВ «НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Вінницького НТУ, НУ «Львівська політехніка», Хмельницького НТУ.

Мета конференції: Обмін досвідом з питань визначення напрямків реалізації «Концепції впровадження розумних мереж в Україні до 2035 року», активізація розвитку розподіленої генерації, як важливого напрямку забезпечення надійного енергопостачання регіонів в сучасних умовах.

На конференцію запрошуються головні інженери, технічні директори, начальники та фахівці електротехнічних служб енергокомпаній, обленерго, регіональних мереж, науковці енергетичного профілю інститутів та університетів та підприємств, що впроваджують генераційні установки.

Програма заходу наразі формується. Просимо надати теми доповідей для включення в програму до 20 травня 2024 р.

Контактна особа Мота Ірина Данилівна
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 032-256-32-48, моб.: 067-39-42-955, 066-103-32-21

Заявка на участь в науково-практичній конференції направляється в оргкомітет до 21 червня 2024 р. поштою (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або факсом (032-256-32-48) і має містити:

  • Прізвище
  • Ім’я
  • По батькові
  • Посада
  • Вчений ступінь, звання
  • Назва організації
  • Адреса, телефон, Е-mail
  • Участь в конференції (доповідач, слухач)
  • Назва доповіді
  • Дата, підпис