Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXIX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е», 19 – 21 жовтня 2021 р., Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

ШИШОВ Сергій Сергійович

Категорія: Видатні енергетики України Опубліковано: Понеділок, 14 лютого 2011 Автор: НТСЕУ

С.С.ШишовГолова Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України ("Укрелектропрофспілки")
Заслужений енергетик України (2002 р.),
заслужений працівник профспілок України (2005 р.),
Почесний енергетик України (2001 р.).
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2006 р.), Грамотою Верховної Ради України (2006 р.).

Народився 31 травня 1941 року в Запорізькій області. Після закінчення Шосткинського хіміко-технологічного технікуму розпочав трудову діяльність на підприємстві Міністерства середнього машинобудування СРСР: спочатку працював слюсарем, а з 1970 р. по 1976 р. - змінним інженером, начальником зміни.

У 1970 р. без відриву від виробництва закінчив Томський політехнічний інститут за спеціальністю "Переробка ядерного палива".

З 1976 р. працював на Чорнобильській АЕС: начальником зміни, старшим інженером з експлуатації, заступником начальника хімцеху, головою профспілкового комітету, заступником директора ЧАЕС.

У грудні 1984 р. був обраний головою Українського республіканського комітету профспілки робітників електростанцій та електротехнічної промисловості. Цю посаду обіймав до обрання головою ЦК Укрелектропрофспілки.

Шишов Сергій Сергійович обирався головою Укрелектропрофспілки на з'їздах Профспілки у 1990 р., 1995 р., 2000 р., 2005 р., 2010 р. На цій посаді працює понині.

Сергій Сергійович брав безпосередню активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, за що нагороджений відзнакою "Знак Пошани".

С.С. Шишов багато уваги приділяє проблемним питанням розвитку електроенергетики, бере активну участь в опрацюванні проектів законодавчих актів з питань стабілізації та розвитку електроенергетичного комплексу України.

Плідно працює над удосконаленням тарифної політики в електроенергетиці та врегулюванням законодавства з питань пільг, компенсацій з оплати за електроенергію.

С.С. Шишов - член Президії та Ради Федерації профспілок України, член Колегії Міністерства палива та енергетики України, громадських рад при Міністерстві палива та енергетики України і Національної комісії з питань регулювання енергетики України (НКРЕ), член Ради Міжнародного об'єднання профспілок "Електропрофспілка"; у складі цих рад проводить значну громадську роботу.

Золотий фонд нації