Огляд пресиУ черговому інформаційно-аналітичному випуску повідомляється про основні показники роботи ПЕК у червні та огляд преси з проблем паливно-енергетичного комплексу

ТЕФТеплоенергетичний факультет Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» запрошує абітурієнтів

Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 рокуЗапрошуємо до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року

Оприлюднено Енергетичну стратегію України на період до 2035 року

Категорія: Публікації Опубліковано: Субота, 09 вересня 2017 Автор: НТСЕУ
Оприлюднено Енергетичну стратегію України на період до 2035 року

Уряд розпорядженням від 18 серпня 2017 р. № 605 схвалив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність».

Драматичні події, що сталися в Україні на початку 2014 року, кардинально змінили ситуацію в енергетичному секторі, через що базовий стратегічний документ країни перестав відповідати реаліям сьогодення. Це обумовило потребу актуалізації Енергетичної стратегії України, яка б стала дієвим документом із забезпечення енергетичної безпеки і сталого розвитку енергетичного сектору.

Енергетична стратегія України є базовим документом державної енергетичної політики, що визначає мету і цілі розбудови енергетичного сектору на період до 2035 року.

Досягнення цілей, визначених Стратегією, передбачається здійснювати поетапно шляхом виконання планів заходів.

Проект плану заходів з реалізації першого етапу Енергетичної стратегії України буде розроблений Міністерством енергетики та вугільної промисловості разом з іншими центральними органами виконавчої влади та внесений на розгляд Уряду у чотиримісячний строк.

Текст Енергетичної стратегії України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» з додатками.

ЕнергоВсесвіт

За темою:

Уряд схвалив нову Енергетичну стратегію України

Презентація оновленої Енергетичної стратегії України у Комітеті ВР з питань ПЕК

Основні напрями коригування Енергетичної стратегії України на період до 2030 року