Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

НТСЕУ дякує за підтримку спілки

Категорія: Публікації Опубліковано: Субота, 06 березня 2021 Автор: Super User
НСЕУ

Щиро дякуємо керівників і славні колективи енергетичних компаній, підприємств і організацій енергетичного комплексу країни за організаційну і фінансову підтримку статутної діяльності найстарішого Товариства енергетиків України (140 років!) протягом дуже складного для проведення запланованих науково-технічних заходів в сфері енергетики в умовах пандемії коронавірусу 2020–2021 років. Спілка продовжує роботу щодо здійснення інформаційно-аналітичного дослідження стану ПЕК і напрацювання відповідних пропозицій, проведення конференцій з актуальних проблем.

Наша Спілка відповідно до тематичних планів, складених за пропозиціями членів НТСЕУ та її партнерів щороку проводить науково-технічні заходи в інтересах організацій і підприємств Електроенергетичного комплексу України. НТСЕУ доводить до відома громадськості та органів державної влади напрацьовані за участі провідних вітчизняних та іноземних фахівців пропозиції щодо удосконалення та розвитку ПЕК.

Ще раз дякуємо колективам і керівникам енергетичних компаній і підприємств, партнерів ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України» за організаційну і фінансову допомогу:

ПАТ «Донбасенерго»
Бондаренко Едуард Михайлович

ПрАТ «Укргідроенерго»
Сирота Ігор Григорович

Рада ПК ПАТ «Центренерго»
Корчинський Олександр Сигізмундович

АТ «Херсонська ТЕЦ»
Рововой Олександр Степанович

ТОВ «НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО»
Бондаренко Юрій Миколайович

ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС»
Лунін Сергій Сергійович

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
Петров Віктор Володимирович

ПрАТ «Волиньобленерго»
Мартинюк Артем Андрійович

ПАТ «Черкасиобленерго»
Самчук Олег Григорович

Нагадуємо, що незабаром проходитиме VІІІ науково-практичну конференцію «Сучасний стан та перспективи розвитку, аналіз і керування електроенергетичними системами. Новітні досягнення у проведенні тренажерної підготовки оперативно-диспетчерського персоналу».

О.C. Дупак,
віцепрезидент, голова Виконкому НТСЕУ