Проблеми екології та експлуатації об’єктів енергетики

Категорія: Новини Опубліковано: П'ятниця, 01 червня 2018 Автор: Super User
Проблеми екології та експлуатації об’єктів енергетики

11 – 13 червня 2018 року в м. Одеса вул. Маразліївська, 1/20  (Готель «Чорне море «Парк Шевченко») відбудеться XХVІІІ Міжнародна конференція «ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИКИ»

Інститут промислової екології та Інститут технічної теплофізики НАН України проводять міжнародні конференції з екологічних проблем енергетики та моніторингу навколишнього середовища з 1975 року. У 2018 році проводиться спільна конференція, присвячена проблемам екології, енергоефективності, експлуатації об’єктів енергетики.

Організатори конференції:

Тематика конференції:

Голова Оргкомітету:
Сігал Олександр Ісаакович, Директор Інституту промислової екології, віце-президент Міжнародної асоціації теплоенергетичних компаній, к.т.н.

Секретар Оргкомітету:
Ніжник Наталія Андріївна

Контактна інформація Оргкомітету:
Україна, 03057, Київ, вул. Желябова, 2а
Тел.: (+38 044) 453 2862
Тел. / Факс: (+38 044) 456 9262
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково

В минулорічній конференції взяли участь провідні фахівці науково-дослідних установ України, Литви, Білорусі та інших країн, спеціалісти міністерств та державних установ, керівники та представники експлуатаційних служб обласних та міських теплопостачальних підприємств, провідні виробники теплоенергетичного обладнання, загалом понад 100 фахівців.
Конференція прийняла рішення, яке направлено до органів державного управління, і сподіваємося буде корисне для прийняття рішень на користь розвитку галузі.

ЕнергоВсесвіт