Огляд пресиУ черговому інформаційно-аналітичному випуску повідомляється про основні показники роботи ПЕК у червні та огляд преси з проблем паливно-енергетичного комплексу

ТЕФТеплоенергетичний факультет Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» запрошує абітурієнтів

Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 рокуЗапрошуємо до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року

Володимиру Токаревському – 80!

Категорія: Новини
Опубліковано: Четвер, 20 липня 2017
Автор: НТСЕУ
Володимир Васильович Токаревський

ШАНОВНИЙ
ВОЛОДИМИРЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України щиро вітає Вас, доктора фізико-математичних наук, професора, видатного вченого в галузі ядерної фізики та атомної енергетики, відомого в світі керівника і спеціаліста в сфері ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, видатного державного і громадського діяча, багаторічного викладача на кафедрі ядерної фізики Київського національного університету і члена нашого Центрального правління НТСЕУ з 80-річним Ювілеєм!

Детальніше: Володимиру Токаревському – 80!

Про діючий ринок електроенергії. Ретроспектива

Категорія: Новини
Опубліковано: Четвер, 20 липня 2017
Автор: Юрій Саква
Про діючий ринок електроенергії

Закон України «Про ринок електричної енергії» вступив в дію з 11 червня 2017 року та розпочалася його імплементація. Реєстраційний номер Закону № 2019 символічно співпадає з датою запровадження повномасштабного ринку – 2019 рік. А до цього буде діяти ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД в якому, за великим рахунком, вирішиться майже все, зокрема, яким чином буде реалізований цей закон і чи справдяться сьогоднішні, у більшості позитивні, очікування. Варіантів розвитку та напрямів за матрицею закону є багато, включаючи діаметрально протилежні.

Дізнатися більше: Блог Юрія Сакви. ЕнергоВсесвіт

Пішов із життя Йосиф Степанович Мисак

Категорія: Новини
Опубліковано: Середа, 19 липня 2017
Автор: НТСЕУ
Мисак Йосиф Степанович

18 липня на 70 році пішов з життя, професор, доктор технічних наук, генеральний директор ПАТ «ЛЬВІВОРГРЕС», завідувач кафедри ТТАЕ НТУ «Львівська політехніка» Йосиф Степанович Мисак.

Детальніше: Пішов із життя Йосиф Степанович Мисак

Кабмін знизить норматив виплати дивідендів «Енергоатомом» і «Укренерго»

Категорія: Новини
Опубліковано: Середа, 19 липня 2017
Автор: НТСЕУ
Кабінет Міністрів України знизить норматив виплати дивідендів до бюджету державними підприємствами НАЕК «Енергоатом» і НЕК «Укренерго» до 40% з 75% чистого прибутку. Ухвалення такого рішення дозволить утримати підвищення роздрібних тарифів на електроенергію для споживачів і, відповідно, тарифів на житлово-комунальні послуги, а також зростання інфляційних процесів. Рішення діятиме до 1 липня 2018 року.

Григорію Муляру – 60!

Категорія: Новини
Опубліковано: Субота, 08 липня 2017
Автор: Олександр Дупак
Григорій Миколайович Муляр

Григорію Муляру, президенту Українського ядерного товариства, виповнюється 60 років

Детальніше: Григорію Муляру – 60!

Щодо проведення Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки…»

Категорія: Новини
Опубліковано: П'ятниця, 07 липня 2017
Автор: Олександр Дупак

За ініціативи провідних енергопостачальних компаній країни Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) заплановано проведення у 2017 році Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики».

Повідомляємо, що за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки термін проведення Круглого столу переноситься на вереснь поточного року, у тому числі з метою забезпечення більш широкої участі зацікавлених учасників від енергопостачальних компаній, повноважних працівників органів законодавчої і виконавчої влади.

Детальніше: Щодо проведення Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки…»