Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

uefЗ 27 лютого по 1 березня 2018 у київському готелі «Інтерконтиненталь» проходитиме Український енергетичний форум

Євген Миколайович Письменний7-9 листопада 2017 відбудеться XV Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Звіт з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей

Категорія: Новини
Опубліковано: Середа, 14 березня 2018
Автор: НТСЕУ
Укренерго

НЕК «Укренерго» оприлюднила проект Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей.Звіт розроблено відповідно до вимог Закону України від 13.04.2017 №2019 «Про ринок електричної енергії».

Оцінювання відповідності (достатності) генеруючих потужностей здійснено на короткострокову, середньострокову та довгострокову перспективу, відповідно до альтернативних сценаріїв розвитку енергетики України, зокрема, передбачених Енергетичною стратегією України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність».

Детальніше: Звіт з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей

Розпочався ІХ Український енергетичний форум

Категорія: Новини
Опубліковано: Середа, 28 лютого 2018
Автор: НТСЕУ
ІХ Український енергетичний форум

Розпочав роботу ІХ «Український енергетичний форум» Інституту Адама Сміта, проведення якого протягом останніх 9-ти років обов’язково включається Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України у щорічний зведений План проведення найбільш знакових науково-технічних заходів в галузі енергетики.

Детальніше: Розпочався ІХ Український енергетичний форум

Інформаційне і технологічне забезпечення експлуатації електричних мереж 6-35 кВ. Досвід експлуатації мереж на підприємствах обленерго

Категорія: Новини
Опубліковано: Середа, 28 лютого 2018
Автор: Ірина Мота

НТСЕУ, Львівська Регіональна НТСЕ України (упорядник), згідно зведеного Плану проведення науково-технічних заходів в галузі енергетики на 2018 рік, разом з Міненерговугілля України, НУ «Львівська політехніка», Інститут мікропроцесорних систем керування об’єктами електроенергетики (ІМСКОЕ), проводять науково-практичний семінар «Інформаційне і технологічне забезпечення  експлуатації електричних мереж 6-35 кВ.  Досвід експлуатації мереж на підприємствах обленерго», який відбудеться 20-23 березня 2018 р. в пансіонаті «Славський» за адресою: с.м.т. Славсько Львівської обл., вул. Устияновича, 35.

Детальніше: Інформаційне і технологічне забезпечення експлуатації електричних мереж 6-35 кВ. Досвід...

26 лютого Ярославу Шпаку – 80!

Категорія: Новини
Опубліковано: Понеділок, 26 лютого 2018
Автор: Олександр Дупак
Шпак Ярослав Федорович

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України щиро вітає Ярослава Федоровича, Президента асоціації «Паливно-енергетичний комплекс Львівщини» з ювілеєм!

Детальніше: 26 лютого Ярославу Шпаку – 80!

Інформаційно-аналітичні огляди ПЕК України

Категорія: Новини
Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018
Автор: НТСЕУ

Інформаційно-аналітичні випуски видаються з 1994 року в друкованому та електронному вигляді. Вони містять основні показники роботи ПЕК за оперативними даними Міненерговугілля, ДП «Енергоринок» та національних енергокомпаній, а саме, з питань виробництва електроенергії, видобутку, постачання і споживання паливно-енергетичних ресурсів, розрахунків за відпущену енергію, фінансового стану підприємств і розвитку галузей ПЕК, соціального захисту працівників галузі та ін., а також огляд ЗМІ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України.

З архівами 2018 року можна ознайомитися тут.

Замовлення на розсилку надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Укренерго – 2017: результати перших реформ

Категорія: Новини
Опубліковано: Понеділок, 05 лютого 2018
Автор: НЕК «Укренерго»
НЕК «Укренерго»

6 лютого (вівторок) об 11:00 відбудеться прес-конференція керівництва НЕК «Укренерго» за адресою вул. Володимирська, 49А (INVERIA flow space).

В рамках заходу керівник Укренерго Всеволод Ковальчук та ключові топ-менеджери компанії:

  • підведуть підсумки 2017 року;
  • поділяться планами на 2018-й;
  • розкажуть про проходження поточного осінньо-зимового періоду;
  • поінформують про хід реформи корпоративного управління та інші зміни;
  • нададуть відповіді на всі ваші запитання.

 

Дізнатися більше...