Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

Про ринок електричної енергії на науково-практичній конференції в Кам’янець-Подільську

Науково-практична конференція «Про впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії» та вдосконалення функціонування системи ринку», Кам’янець-Подільський, 17­–20 серпня 2020

Семену Поташнику – 90. Фотоспогади

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України щиро вітає ювіляра!

Розвиток водневої енергетики в Україні

Нарада у Мінекоенерго
15 січня 2020, Київ

НТСЕУ – СІГРЕ-Україна

Підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України та Міжнародною радою з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні.
27 листопада 2019, Київ

Звітно-виборча конференція НТСЕУ

21 листопад 2019 року у Києві

SEP – 100 років

Симпозіум з нагоди 100-річчя з дня створення Товариства польських електриків (SEP) на тему «Напрями співпраці польських та українських електриків»
Львів, 26-28 вересня 2019

Українському ядерному форуму – 10 років

Під час проведення заходу Миколі Кухарчуку, генеральному директору Асоціація «Український ядерний форум», з нагоди 10-річчя Асоціації було вручено нагороду НТСЕУ «За вагомий внесок у розвиток енергетики України».

Культура безпеки на АЕС
IX Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки на АЕС, Київ, 9-10 квітня 2019
Впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії»
Науково-практична конференція «Впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії», 12-15 березня 2019, Славське
Експлуатація, діагностування, ремонт трансформаторів та іншого силового обладнання

Науково-практичну конференцію «Експлуатація, діагностування, ремонт трансформаторів та іншого силового обладнання, діагностика трансформаторних олив, безпека обслуговуючого персоналу. Міжнародний та вітчизняний досвід», 21-25 травня 2018 р., пансіонат «Славський»

Українському Ядерному Товариству – 25 років

УкрЯТ, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної промисловості України, відсвяткувало 25-річчя з моменту свого створення.

Сучасні методи аналізу усталених режимів електричних мереж та стійкості електроенергетичних систем

13-17 березня 2017 р., в смт. Славське Львівської обл. проведено V науково-практичну конференцію «Сучасні методи аналізу усталених режимів електричних мереж та стійкості електроенергетичних систем. Новітні досягнення у проведенні тренажерної підготовки оперативно-диспетчерського персоналу»

Підсумкове засідання Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики

7 грудня 2016 на Трипільській ТЕС відбулося виїзне засідання Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики

Оптовому ринку електричної енергії – 20 років

15 листопада 2016 року в НКРЕ відбулися урочисті збори з нагоди 20-річчя створення Оптового ринку електричної енергії України.

Розподільчі мережі 0,4-35 кВ

10-14 жовтня 2016 року в Ярмолинецькому РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розподільчі мережі 0,4-35 кВ як складова частина локальних електроенергетичних систем майбутнього»

Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті», 29 -30 вересня 2016 року, м. Київ

Науково-технічна конференція з питань розвитку енергетики України

XXVI Міжнародна науково-технічна конференція з питань розвитку енергетики України «Інноваційні та інвестиційні проекти в Енергетичній стратегії України на період до 2030 року» (10-12 вересня 2013 р., смт Миколаївка, АР Крим, конференц-зал пансіонату «Енергетик»)

IV науково-практична конференція у Славському

22-26 лютого 2016 відбулася ІV науково-практична конференція «Сучасні методи аналізу усталених режимів електричних мереж та стійкості електроенергетичних систем. Новітні досягнення у проведенні тренажерної підготовки оперативно-диспетчерського персоналу»

 
Powered by Phoca Gallery