Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

XX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

Категорія: Новини Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2023 Автор: НТСЕУ
XX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну через ворожі ракетні обстріли критичних об'єктів інфраструктури суттєвих втрат зазнала українська енергетика. Але російський терор не досяг цілі – українська енергетична система витримала, довела свою міць і здатність до відновлення.

Наразі до нашої неминучої ПЕРЕМОГИ нам треба вистояти та бути готовими визначити пріоритетні напрями майбутньої відбудови усіх галузей енергетики та промисловості.

XX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е» відкриває горизонти технологічних можливостей для побудови нової архітектури повоєнної енергетичної системи України у форматі Міжнародних спеціалізованих виставок:

Унікальна синергія виставкових заходів концентрує на майданчику МВЦ чимало випереджаючих технологій, сучасного обладнання та техніки. Ця подія надає можливість відчути «пульс» технологічних змін, ознайомитись з кращими технічними рішеннями, від яких залежить щоденне безперебійне функціонування усіх сфер економіки України сьогодні та у майбутньому.

Міжнародні спеціалізовані виставки «Енергетика в промисловості», «EcoEnergy Expo», «ELECTRO INSTALL», E‑Comps+DigiTec, «НафтоГазЕкспо», «Mining & Minerals Expo» визначають порядок денний ділової програми Міжнародного енергетичного бізнес‑форуму «5Е».

До участі у Міжнародному енергетичному бізнес‑форумі «5Е» організатори залучають міжнародну й українську професійну спільноту – авторитетних галузевих експертів, представників влади, провідних фахівців електроенергетичного, нафтогазового та гірничодобувного ринків, лідерів електротехнічного, енергетичного і важкого машинобудування, електронної індустрії, спеціалістів суміжних галузей.

Дата проведення:
17-19 жовтня 2023 року

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: +38 095 268-05-84
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.