Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2019 рік

Зиновій Буцьо шляхетний в усьому

Категорія: Публікації
Опубліковано: Четвер, 18 липня 2019
Автор: НТСЕУ
Зіновій Юрійович Буцьо

Порядність, висока культура. Справжньому енергетикові ці риси притаманні завжди. А ось чи допомагає, чи шкодить це у кар’єрному просуванні? Потрапляючи на державну службу, людина готується до непростої долі, до непередбачуваних ситуацій, необхідності приймати складні рішення і брати на себе відповідальність за них. У нашій молодій державі змінився не один уряд, кадрові перестановки відбуваються так часто, що іноді не встигаєш слідкувати за зміною прізвищ і просто живеш зі своїми принципами, у згоді з самим собою і віддаєшся улюбленій справі повністю. Зиновій Буцьо витримав за своє життя безліч випробувань, пережив багато злетів і непростих періодів, зберігши при цьому людяність, досягнувши вершин мудрості й духовності.

Детальніше: Зиновій Буцьо шляхетний в усьому

Щодо Узагальненою програмою контролю змін властивостей металу корпусів реакторів енергоблоків АЕС

Категорія: Публікації
Опубліковано: Четвер, 04 липня 2019
Автор: Едуард Чалий, Геннадій Гринченко, Олександр Тригубенко

Можливість довгострокової експлуатації енергоблоків України за «Узагальненою програмою контролю змін властивостей металу корпусів реакторів енергоблоків АЕС за зразками–свідками на період понад проектної експлуатації»

Детальніше: Щодо Узагальненою програмою контролю змін властивостей металу корпусів реакторів енергоблоків АЕС

Український Ядерний Форум – 2019 розпочав роботу

Категорія: Публікації
Опубліковано: Четвер, 04 липня 2019
Автор: НТСЕУ
Український Ядерний Форум – 2019

Міжнародна конференція «Український Ядерний Форум – 2019: Ядерна енергетика - стан та тенденції розвитку» з нагоди 10-річчя створення Асоціації «Український ядерний форум» розпочала свою роботу. Організаторами заходу виступили Асоціація «Український Ядерний Форум» та громадська організація «Українське ядерне товариство», захід триватиме у Києві 3-4 липня. Участь у конференції, зокрема, беруть керівники підприємств ядерно-енергетичної галузі України, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства екології та природних ресурсів України, МАГАТЕ, Форатома (FORATOM), ВАО АЕС (WANO), Всесвітньої ядерної асоціації (WNA), закордонних компаній – партнерів Енергоатома, серед яких Westinghouse Electric,  Holtec International, UJV Řež a.s., Urenco, Fortum та інші.

Детальніше: Український Ядерний Форум – 2019 розпочав роботу

Борги повертаються

Категорія: Публікації
Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019
Автор: НТСЕУ
ПАТ «Черкасиобленерго»

За два місяці поточного року ПАТ «Азот» виконав забов'язання за мировими угодами перед ПАТ «Черкасиобленерго» на сумму 18,8 млн грн. Дані кошти миттєво надходять в ДП «Енергоринок» в рахунок погашення боргу ПАТ «Черкасиобленерго» за період 2015-2016 років перед державним підприємством.

Детальніше: Борги повертаються

TOP–5. Теми травня 2019

Категорія: Публікації
Опубліковано: Середа, 15 травня 2019
Автор: НТСЕУ

Пріоритетні визначення енергетичної політики України

Проблемні питання реформування ринку електроенергії

Міжнародні досягнення – допомога Україні в реалізації Європейських стандартів

Історія Чорнобиля під час глобальної війни з правдою

Цікаві новини і цифри

Переглянути