Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

УКРАЇНСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ФОРУМ – 2019

Категорія: Новини Опубліковано: Понеділок, 01 липня 2019 Автор: НТСЕУ
УКРАЇНСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ФОРУМ – 2019

Міжнародна конференція «УКРАЇНСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ФОРУМ-2019: ядерна енергетика – стан та тенденції розвитку» присвячена 10-річчю Асоціації «Український Ядерний Форум».

Асоціація «Український Ядерний Форум» та громадська організація «Українське ядерне товариство» проводять  міжнародну конференцію «Український Ядерний Форум-2019: Ядерна енергетика - стан та тенденції розвитку», яка відбудеться 3-4 липня 2019 року в готелі «Прем’єр Палас», Київ.

Ювілейна конференція Асоціації передбачає обговорення тенденцій та темпів розвитку атомної енергетики, зокрема:

  • Поточного стану, проблем та перспектив подальшого розвитку атомної енергетики в світі та в Україні з урахуванням вимог низьковуглецевого розвитку для подолання проблеми зміну клімату
  • Сучасних тенденцій у розробці нових типів атомних реакторів та проблем будівництва нових енергоблоків 
  • Сучасного стану атомної енергетики України та створення інфраструктури поводження з РАВ та ВЯП, перспектив розвитку власного паливного циклу. 

Цільова аудиторія конференції включає представників провідних українських та міжнародних компаній, що працюють у сфері атомної енергетики, профільних асоціацій та ЗМІ. Запрошуються представники органів державної влади України та міжнародних організацій: МАГАТЕ, Форатома, ВАО АЕС та Всесвітньої ядерної асоціації (WNA). Планується проведення прес-конференції за участю основних доповідачів.

Робочими мовами конференції є українська та англійська.

Подробиці