Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2020 рік

Круглий стіл «Реформування енергетичного сектору України»

Категорія: Новини Опубліковано: Субота, 14 листопада 2015 Автор: НТСЕУ
Реформування енергетичного сектору України

10 листопада 2015 року відбувся Міжнародний експертний круглий стіл на тему: «Реформування енергетичного сектору України (ринки електричної енергії, енергетичного вугілля та природного газу)». Організатором заходу виступив Фонд розвитку конкуренції за підтримки Антимонопольного комітету України.

Круглий стіл був присвячений питанням виявлення проблем формування конкурентного середовища на ринках електричної енергії та енергетичного вугілля, а також аналізу стану розвитку конкуренції на ринку природного газу в світлі прийняття Закону України «Про ринок природного газу».


У заході взяли участь представники державних органів України, українські та міжнародні експерти з питань функціонування енергетичного сектору, а також представники бізнесу.

За результатами обговорення за темою заходу готуватиметься резолюція за участі членів Експертної Ради Фонду, яка міститиме рекомендації державним органам щодо розвитку конкуренції на ринках електричної енергії, енергетичного вугілля та природного газу.

Круглий стіл «Реформування енергетичного сектору України». Основні тези