Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

Щодо проведення Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки…»

Категорія: Новини Опубліковано: П'ятниця, 07 липня 2017 Автор: Олександр Дупак

За ініціативи провідних енергопостачальних компаній країни Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) заплановано проведення у 2017 році Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики».

Повідомляємо, що за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки термін проведення Круглого столу переноситься на вереснь поточного року, у тому числі з метою забезпечення більш широкої участі зацікавлених учасників від енергопостачальних компаній, повноважних працівників органів законодавчої і виконавчої влади.

Дякуємо керівництву ДП «НЕК «Укренерго» і більшості обленерго за надані на адресу НТСЕУ аналітичні матеріали і пропозиції для врахування при підготовці відповідних нормативно-законодавчих документів по зазначеній проблемі. Всі ці напрацювання передані до створеної фахової робочої групи з підготовки змін до земельного законодавства.

У разі виникнення додаткових пропозицій просимо надавати їх до 15 серпня 2017 року на електронну та поштову адресу Спілки.

 

За темою:

Пропозиції до Круглого столу «Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики» щодо змін до законодавчих актів України

Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки для об’єктів енергетики