Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

Вебінар «Як уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів»

Категорія: Новини Опубліковано: Понеділок, 18 вересня 2023 Автор: НТСЕУ
Як уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів

На прохання проєктувальників та монтажників у п’ятницю 22.09.2023 відбудеться повтор безкоштовного вебінара«Як уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів».

Початок на на платформі ZOOM об 10:05.

Вебінар проводить Євген Баранник, голова Українського комітету захиста від блискавки ГО «НТСЕУ», відповідальний секретар ТК-315 «Засоби техногенної безпеки будівель і споруд», міжнародний експерт «CIGRE» з систем захиста від імпульсних перенапруг та блискавки, голова контрольно-ревізійної комісії ГО «УСПТБ», експерт Національного агентства кваліфікацій.

У відповідності з законодавством України, цей вебінар є прикладом навчального заходу у системи неформальної професійної освіти.

Для участі зареєструйтеся, відіславши заповнену ЗАЯВКУ (див нижче) на адресу серетаріату ГО «НТСЕУ» ntseu@ukr.net. Посилання для приєднання ви отрмаєте напередодні, а також ранком у день проведення вебінару.

ЗАЯВКА

Прошу приєднати мене до участі у вебінарі «Як уникнути типовіих помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів» у п’ятницю 22.09.2023.

ПІБ:
Характер моєї роботи (експерт, проєктувальник, монтажник):
Електронна адреса:
Прошу повідомляти мене про наступні вебінари (ТАК чи НІ):

Ці ваші відомості будуть використані лише для проведення вебінара та не передбачають надсилання якихось рекламних повідомлень. Ті, хто відмовились від повідмлень про наші наступні вебінари, pможуть спостерігати за ними на веб-ресурсах ГО «НТСЕУ».