Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumXVII Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», 5-7 листопада 2019, Міжнародний виставковий центр

plan2019Перелік науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи) в галузі енергетики на 2019 рік

Нагороджено учасників Всеукраїнського конкурсу «Молодь - енергетиці України 2018»

Категорія: Публікації Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019 Автор: НТСЕУ
Молодь - енергетиці України 2018

Урочистий захід з нагоди підбиття підсумків конкурсу проведено в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний університет ім. І. Сікорського».

Серед школярів 1 місце отримала Ірина Угорчук, Надвірнянська районна станція юних техніків (Івано-Франківська обл.), за роботу «Використання нанодисперсного діоксиду титану в якості катодного матеріалу для літієвих джерел струму».

Серед студентів енергетичного коледжу переможцями стали Юрій Будя та Андрій Швецов, ДВНЗ Київський енергетичний коледж, за роботу «Особливості використання програмного продукту Microsoft Exel при розрахунках принципових теплових схем турбоустановок енергоблоків атомних електростанцій з вологопаровими турбінами».

Серед аспірантів – Марина Мороз, Інститут технічної теплофізики НАН України, за роботу «Тепловий режим енергоефективного будинку при комбінованій системі теплопостачання» (номінація Енергозбереження та енергоменеджмент), Інна Беднарська, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», за роботу «Визначення граничних умов теплообміну для роторів турбіни АЕС К-1000/60-3000» та Сергій Чернов, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», за роботу «Прогнозування індивідуального ресурсу барабану парогенератора» (номінація Атомна енергетика).

Серед науковців – Катерина Гнедіна, Чернігівський національний технологічний університет, за роботу «Еколого-економічні механізми стимулювання розвитку альтернативної енергетики: світовий досвід та перспективи в Україні», Вікторія Котлярова, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», за роботу «Спрямований міждисциплінарний синтез конкурентноспроможної суміщеної системи типу двигун - планетарний редуктор», Євген Монахов, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», за роботу «Синхронний генератор з гібридним збудженням з аксіальним магнітним потоком», Анна Яковлєва, Національний авіаційний університет, за роботу «Дослідження експлуатаційних параметрів авіаційного двигуна з використанням альтернативних палив на основі відновлюваної рослинної сировини».

Серед студентів ВУЗів опанували I місце

– в номінації Атомна енергетика Тетяна Орленко, Національний авіаційний університет, з роботою «Використання інноваційних методів для дослідження техногенного навантаження в зонах розробки урану для забезпечення потреб атомної енергетики України»;

– в номінації Енергобезпека Дмитро Луньов, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, з роботою «Удосконалення конструкції вентиляційного тракту контейнера зберігання відпрацьованого ядерного палива»;

– в номінації Екологія в енергетиці Антон Панченко, Національний авіаційний університет, з роботою «Впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій відновлення якості поверхневих водойм в зоні експлуатації підприємств авіації»;

– в номінації Енергобезпека та енергоменеджмент Місюра Тимофій, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Аналіз ефективності теплонасосно-рекуперативної схеми теплопостачання шкільної будівлі з використанням теплоти вентиляційного і атмосферного повітря» та Олександр Майстренко, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Система консервування котлового агрегату методом продувки сухим повітрям»;

– в номінації Паливно-енергетичні ресурси Анастасія Шипілова, Національний авіаційний університет, з роботою «Виробництво паливного брикету із гідролізованих відходів деревопереробних підприємств» та Оксана Панченко, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Особливості використання зрідженого газу на автомобільному транспроті»;

– в номінації Теплова енергетика Віра Муляр, Національний університет водного господарства та природокористування, з роботою «Динаміка концентрування солей в оборотній воді систем охолодження електростанцій і реагентна протидія кальцій-карбонатним відкладенням» та Олександр Онищенко, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Вибір оптимальної поверхні теплообмінника-утилізатора відхідних газів»;

– в номінації Сонячна енергетика Юрій Островський, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Сонячні колектори на основі двофазних термосифонів закріплених на плоских поглинальних поверхнях» та Владислав Кулинич,  НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», з роботою «Сонячні колектори на основі алюмінієвих конструкційних теплових труб».

Молодь - енергетиці України 2018

 

Молодь - енергетиці України 2018

 

Молодь - енергетиці України 2018

 

За темою:

Молодь – енергетиці України 2017

Молодь – енергетиці України