Огляд пресиІнформаційно-аналітичні випуски НТСЕУ про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України

forumЯк уникнути типових помилок за проєктування та монтажу фундаментних уземлювачів. 15.09.2023 11:00

5EXX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е»

17-19 жовтня 2023 року

Звернення Голови Правління ГО «НТСЕУ» Ю. Бондаренка

Категорія: Публікації Опубліковано: П'ятниця, 14 липня 2023 Автор: НТСЕУ
Юрій Бондаренко

Шановні колеги!

Панове інженери і науковці!

Звертаюсь до вас з повідомленням про відновлення діяльності Громадської організації «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України». 31 травня 2023 року Конференція в Києві обрала новий склад Правління і поставила завдання продовжити історичний шлях діяльності українських інженерів та науковців, особливо в умовах, коли ворог руйнує нашу Об’єднану енергосистему. ОЕС України була однією з найкращих в світі за принципами її розбудови та складу енергетичних об’єктів. Атомна, теплова, гідро- і відновлювальна генерація, об’єднана з одиничною потужністю від 30 кВт до 1000 МВт, об’єднана магістральними мережами й розподільчими лініями електропередачі 0,4-10-750 кВ – є унікальною. Вона будувалась більше 100 років, а тепер, менше як за рік, частково зруйнована.

Спілка інженерів має таку ж давню історію. Мета ГО «НТСЕУ» об’єднувати професіоналів-енергетиків, електротехніків, виробників енергетичного обладнання, науковців.

Роль Спілки сьогодні зберегти інтелектуальний фонд енергетики і прийняти участь у відбудові Нової високотехнологічної енергосистеми ХХІ століття. Нам потрібно об’єднати волонтерів енергетичного фронту на розробку Плану відновлення енергетики України. Плану, який базується на професіональних знаннях, найсучаснішому обладнанні і технологіях українських та світових виробників й передбачає розвиток українських інститутів, а також підготовку нової генерації інженерів та науковців.

Запрошуємо до спільноти Спілки всіх, кому небайдужа українська енергетика, щоб, через реалізацію своїх знань та досвіду, відновлювати пошкоджені і створювати нові об’єкти енергетики Об’єднаної енергосистеми України.

 

Голова Правління ГО «НТСЕУ»
Ю. Бондаренко